Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 305 komentarzy

Tak na zakończenie szczytu NATO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

NATO się tylko broni!!! Jest miłosierne. Broni słabszych i zagrożonych. Legion świętych żołnierzy zstępuje z piedestału brukselskiego abyśmy mogli żyć w dobrodziejstwie nowej, dobrej demokracji!!

 

Prawdopodobnie na przeglądarce firefox nie działa

http://youtu.be/gdYXtQ-yNm4

KOMENTARZE

 • Tak,szczy- t syjonistów zakończony
  ale syjoniści z PIS a nie odwołali Alarmu Alfa.
 • @kfakfa 07:43:49
  Bo syjoniści Kaczyński i Żyrinowski, chcą teraz zaatakować Łukaszenkę.
 • NAJWAŻNIEJSZE ZOSTAŁO POWIEDZIANE
  Na zgromadzeniu u Mikołaja Rajzera. Żeśmy pokazali światu jeden obrazek. Na nim Pentagon, w który rzekomo uderzył samolot boeing, który nie pozostawił śladów.
  To analogiczny obrazek do tego ze Smoleńska, na którym koła tupolewa są ubłocone równo, do połowy. Oba te obrazki mówią - że USA i Federacja Rosyjska - kłamią równo wraz z WASP-owskimi mediami. Bo nie było uderzenia boeinga w Pentagon, ani upadku tupolewa w Smoleńsku. Fotografie nie kłamią. Policjanci polscy, którzy widzieli ten obrazek - wszyscy już wiedzą co jest grane, bo się znają na sztuce śledczej.
  Najważniejsze zostało powiedziane u nas, na NEonie24 i Pan, Czcigodny Kolego Eksadminie - ma w tym swój niebagatelny udział. Bo wspierał Pan nas, porządnych ludzi modlitwą i ofiarą. Nikt Szanownemu Panu tej zasługi nie odbierze.
 • Na spedzie syjonistow
  "zabrakło" ich sojuszników - Obcinaczy Głów- ISIS/Alkaidy.
  Nie zabrakło za to syjonistki prącej do konfliktu- Madeleine Albright.
 • @kfakfa 11:41:28
  Na spedzie syjonistow był też syjonista Viktor Orban i oczywiście ujadał na Rosję!

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/orban-nikt-nie-chcial-przeistaczac-rosji-w-naszego-wroga
 • @Talbot 12:43:42
  A jak skomentujesz powyższy filmik?
 • @Autor
  Chciałbym się tylko spytać co to za obrona jest,co to za miłosierdzie jeśli w wyniku tego zostaje zamordowanych setki tysięcy czy miliony niewinnych ludzi,którzy tak jak inni ludzie chcieli tylko żyć.
  Co to za obrona jest jeśli skutkiem tej obrony i miłosierdzia będzie wyparowanie na skutek zagłady atomowej 36 milionów Polaków.

  Ja mam w du...ie taką obronę i miłosierdzie .Niech oni z daleka od Polski trzymają tą swoją broń i żołdaków.Polska jak będzie dobrze zarządzana obroni się sama.
 • @matterhorn 14:52:43
  Po co to kłamać 36 milionów nie wyparuje ani te 24 miliony poza Polska też nie .W polskiej ziemi leży minerałów za małe 100 bilionów i nikt jej atomem nie ruszy proste.
 • @matterhorn 14:52:43
  Słowianie mają wymordować się nawzajem..
  Miłosierdzia tu nie ma, tylko plan powstały w gadzich głowach..
  Oglądamy spektakl marionetek, gdzie sznurkami zarządza kolejna marionetka.. Matrix kłamie, bo poziomów kłamstwa jest więcej..
 • @dlaczego ja 17:25:42
  Gdy Putin będzie uważał,że Rosja będzie zagrożona nie zawaha się na moment i nie drgnie mu powieka gdy będzie wysyłał rakiety z głowicami atomowymi na cele w Polsce.
 • @Robik 14:24:31
  "A jak skomentujesz powyższy filmik?"

  Skomentuję coś innego...
  Pamiętacie prowokacyjne wypowiedzi przyjaciela Putina Żyrinowskiego, pamiętacie rajdy rosyjskich samolotów strategicznych pod granice USA, pamiętacie prawie codzienne loty rosyjskich myśliwców w pobliżu granic UK, Szwecji, Norwegii, Danii, Francji, pamiętacie prowokacyjne loty Rosjan nad Bałtykiem, pamiętacie, że Rosjanie cały czas latali z wyłączonymi transponderami w samlotach, co stwarzało zagrożenie w ruchu cywilnym, a co stosuje się tylko w czasie wojny?
  Teraz, gdy NATO odpowiada na rosyjskie prowokacje, w Rosji podnosi się wrzask, że NATO wypowiedziało Rosji wojnę.
 • @matterhorn 14:52:43
  Masz racje też mam w dupie taką obronę i demokracje. Po to opublikowałem ten film
 • @matterhorn 19:24:12
  To do ciebie baranie i do Talbota. Gdyby putin chciał............ nie rozmawiamy o chciejstwach ale o faktach. Gdyby Obama chciał to by z USA zrobił Haiti...... bardzo mądre
  ]
 • @Ex admin 08:30:23
  "To do ciebie baranie i do Talbota. Gdyby putin chciał......."

  Czy nie prawdę napisałem wymieniając prowokacje rosyjskie? Nawet na sympatyzujących z Rosją Kresy.pl często pojawiały się informacje o prookacjach rosyjskiego lotnictwa, gdzie NATO musiało podrywać swoje samoloty.
 • @Talbot 08:05:11
  Piszesz to co żydowska propaganda podaje:

  „..pamiętacie rajdy rosyjskich samolotów strategicznych pod granice USA, pamiętacie prawie codzienne loty rosyjskich myśliwców w pobliżu granic UK, Szwecji, Norwegii, Danii, Francji, pamiętacie prowokacyjne loty Rosjan nad Bałtykiem, pamiętacie, że Rosjanie cały czas latali z wyłączonymi transponderami w samlotach, co stwarzało zagrożenie w ruchu cywilnym..”

  Nie podniecaj się medialną sieczką, tylko podaj dokładnie gdzie i kiedy samoloty rosyjskie naruszyły przestrzeń powietrzną UK, Szwecji, Norwegii, Danii, Francji.

  Przelecieć w POBLIŻU GRANIC, a wtargnąć w granice jakiegoś państwa stanowi zasadniczą różnicę.

  A ile według kolegi wynosi to „w poblizu” ?

  Od kiedy to samoloty wojskowe używają transponderów ?

  Proszę pisać żetelnie, a nie na neonie powielać żydowską papkę. Takie pierdy to w polskiej telewizji i wyborczej można wyczytać, tu chyba nie o to chodzi.
 • @Fischer 14:15:51
  "Od kiedy to samoloty wojskowe używają transponderów ?"

  Szojgu polecił IQS zacząć używać transpondery nad Bałtykiem

  Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu polecił podwładnym wypracować system środków zaufania do bezpiecznych lotów lotnictwa nad morzem Bałtyckim. O tym poinformowano "Interfax" w sobotę, 2 lipca, w urzędzie służby prasowej i informacji Ministerstwa obrony federacji ROSYJSKIEJ. Moskwa jest gotowa szczegółowo omówić ten problem z NATO.

  "W szczególności opracowuje się szereg odpowiednich środków organizacyjnych i technicznych środków, w tym korzystanie z lotnictwem IQS Rosji transponderów" — czytamy w komunikacie.

  Jak wspomniano, wykorzystanie transponderów zapewni służbom kontroli ruchu lotniczego państw nadbałtyckich zidentyfikować rosyjskie bezzałogowe przy wykonywaniu lotów nad neutralnymi wodami.

  "W przypadku wystąpienia gotowości NATO do realizacji lotów swojej lotnictwa z włączonymi transponderami w pobliżu rosyjskich granic, specjaliści Ministerstwa obrony Rosji mogą wziąć udział w szczegółowym omawianiu tej kwestii na poziomie eksperckim", — podkreślono w resorcie.

  Wczoraj, 1 lipca, prezydent Rosji Władimir Putin zgodził się z propozycją prezydenta Finlandii Саули Ниинисте zakazać lotów nad Bałtykiem samolotów bojowych z wyłączonymi transponderami. "Dam zlecenie Ministerstwa spraw zagranicznych i Ministerstwa obrony umieścić to pytanie do porządku obrad podczas zbliżającego się posiedzenia Rady Rosja — NATO w Brukseli" — obiecał.

  Rosja i kraje NATO regularnie wymieniane zarzuty w lotach bojowych i wywiadowczej lotnictwa bez oznaczenia sygnałów w regionach przygranicznych, w tym nad morzem Bałtyckim.

  PO DRUGIE: nigdzie nie napisałem, że rosyjskie samoloty naruszyły czyjąś przestrzeń powietrzną.
  Większość tych informacji czerpałem z portalu Kresy.pl, który chyba nie jest antyrosyjski?
 • @Talbot 16:39:53
  Piszesz:

  "Minister obrony Rosji Siergiej Szojgu polecił podwładnym wypracować system środków zaufania do bezpiecznych lotów lotnictwa nad morzem Bałtyckim. O tym poinformowano "Interfax" w sobotę, 2 lipca, w urzędzie służby prasowej i informacji Ministerstwa obrony federacji ROSYJSKIEJ. Moskwa jest gotowa szczegółowo omówić ten problem z NATO.
  "

  Tak mają dopiero opracować taki system. Decyzję podjęto w wyniku naruszania strefy wód przybrzeżnych Obwodu Kaliningradzkiego przez samoloty szpiegowskie USA. Amerykanie mieli obiekcje, że Rosjanie eskortowali ich Awaksa. Ci im zarzucili, ze nie wiedzieli jaki to samolot, gdyż miał wyłączony transponder. W związku z czym wszystko co naruszy strefę wód terytorialnych Rosji musi mieć włączony transponder, nawet samoloty szpiegowskie w innym razie zostanie zestrzelony, bez wysyłania samolotów by one ustalały kto lata na ich niebie. Dotyczy to tez Krymu i Syrii.

  Ale to dopiero pomysł na projekt roboczy, no i NATO musi go zaakceptować. Do chwili obecnej żaden wojskowy samolot podczas misji wojskowej nie używa transpondera.

  Ad 2 No to jak nie naruszyły czyjejś przestrzeni powietrznej to mogą latać. Więc po co podnosisz płacz jak media żydowskie.

  Co ma do tego portal Kresy ? Tu nie chodzi czy jakiś portal jest anty rosyjski, liczą się rzetelne informacje. Nie ważne skąd czerpałeś ty informacje. Ważne co piszesz.

  Za chwilę jakiś blogier napisze że informacje czerpał z NEONU24 który też nie jest antyrosyjski. Liczy się kto pisze i czy jest wiarygodny.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930