Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
16 postów 305 komentarzy

Czemu USA atakują inne kraje?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Video wyjaśniające z pierwszej ręki czemu USA atakują kolejne państwa na Bliskim Wschodzie. Z góry przepraszam za krypto reklamę ale nie mam innego hostingu.

http://www.anty-news.waw.pl/swiat/czemu-usa-atakuja-inne-kraje2894/

KOMENTARZE

 • Kiedyś kolebką światowego terroryzmu...
  była Rosja Radziecka
  http://www.nowiny24.pl/reportaze/art/5939417,to-jest-wojna,id,t.html

  i zapewne byłaby nadal, gdyby nie jej bankructwo.
  Z drugiej strony, często się opłaca będąc słabym krajem, trzymać z huliganami.
 • @Talbot 12:03:57
  A teraz kolebką retoryzmu państwowego są USA co potwierdza ich własny oficer :)
 • @Ex admin 12:07:08
  Dlaczego "teraz"? są i to od dawna.W ramach operacji Gladio https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Gladio uSSmani tworzyli organizacje
  o różnym odcieniu ale zawsze terrorystyczne.Na przykład w 1980 r neofaszystowskie dziecię Gladio dokonało zamachu na dworcu w Bolonii.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_bombowy_na_dworcu_kolejowym_w_Bolonii
  a kilka lat wcześniej inne dziecię tego samego rodzica (Czerwone Brygady) zabiło premiera Aldo Moro (mimo prawicowych poglądów premier Aldo Moro miał wysoko sceptyczny stosunek do NATO)
 • @ikulalibal 12:31:19
  " (mimo prawicowych poglądów premier Aldo Moro miał wysoko sceptyczny stosunek do NATO)"

  Czyli co sugerujesz , że sprzątnęło go bułgarskie KGB?
 • "Gdy wieje wiatr historii..."
  Kraje napadnięte oraz europejskie kraje poszkodowane skutkami tych amerykańskich zbrodni powinny żądać od USA naprawienia wyrządzonych szkód, chociaż wiadomo, że życia milionom wymordowanych ludzi się nie przywróci.

  Wszystkie te kraje potrzebują zdecydowanej inicjatywy jednego kraju celem porozumienia się w tej kwestii i żądania od bandyty naprawienia szkód.
  Takim krajem mogłaby być Polska.
  Jednak "GDY WIEJE WIATR HISTORII,. LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM. ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST. TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM."
 • @Henryk Kreuz 13:17:56
  Kiedyś czytałem wspomnienia Putina w niemieckiej gazecie. Mówił w tym wywiadzie, że przed powołaniem go na stanowisko prezydenta, został wysłany do amerykańskiej Szkoły Liderów, prowadzonej przez instytucje pozarządowe. Amerykanie wysłali tam ostatnio panią premier.
  No i wspominał, jak musiał tłumaczyć tępym Jankesom zasady stosowane wcześniej w KGB w organizowaniu siatek terrorystycznych.

  Może już to czytałeś?

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/zachod_budowa_rosji_i,p351645514
 • a plugin is needed
  i tak nie lubię oglądać filmów,

  no i nie wiem, czemu krypto ?
 • @Talbot 13:38:04
  Chcesz powiedzieć, że to Putin spowodował napaść USA na Afganistan, Irak, Libię, Syrię, a nawet Serbię wspomagając muzułmańskich Albańczyków w mordowaniu Serbów celem utworzenia na terytorium Serbii (Kosowie) największej bazy militarnej USA w tej części ziemi?
 • @Henryk Kreuz 13:52:42
  Jak ktoś gdzieś napisze, że to Putin prowadził tę ciężarówkę w Nicei, to Talbot to tu wklei.
 • @Talbot 13:11:35
  A co ja mam "sugerować" kiedy od dawna jest wszystko jasne:

  "The Red Brigades and the CIA

  The Red Brigades worked closely with the Hyperion Language School in Paris, which was founded by Corrado Simioni, Duccio Berio and Mario Moretti. Corrado Simoni had worked for the CIA at Radio Free Europe, Duccio Berio had been supplying the Italian SID with information of leftist groups and Mario Moretti, apart from being accused by the Red Brigades founders as being an intelligence asset, also happened to be the mastermind and murderer of former Italian Prime Minister, Aldo Moro. An Italian police report referred to the Hyperion Language School as “the most important CIA office in Europe.” " http://www.globalresearch.ca/operation-gladio-cia-network-of-stay-behind-secret-armies/9556
  trzeba tylko Talbot mniej pisać a więcej czytać.
 • @ admin i reszta
  dochodzę do wniosku, że pisanie na neonie rozmija się celem,

  pełno tu zagranicznych, a ja chcę pisać do rodaków na tej samej ziemi,

  którzy skutki odczują na własnej skórze,

  a nie bezpiecznie ujadają przed ekranem.
 • No to koniec świata jest bliski jak już Sachs pisze tak
  Jak nie całego świata to jego części, dla którego Sachs to wyrocznia była.

  .http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Jeffrey-Sachs-Dlaczego-USA-nie-zniszcza-ISIS,wid,18414169,wiadomosc.html?ticaid=1175ee&_ticrsn=3
 • @ikulalibal 12:31:19
  //Swego czasu „Gazecie Wyborczej” udzielił wywiadu włoski pisarz, komunista Andrea Camilleri. Rozmawiał on po latach z terrorystką uwikłaną w porwanie i zabójstwo Aldo Moro, która powiedziała mu, że miała poważne wątpliwości, co do autonomii działań Czerwonych Brygad; czuła, że byli poruszani niewidzialnymi sznurkami. Kwestią otwartą pozostaje, kto ciągnął za te sznurki. Camilleri skłania się do opinii, że owymi „puppetmasters”, wspólnie pociągającymi za sznurki, były CIA i KGB.//
  http://nowadebata.pl/2016/04/05/guy-debord-i-gianfranco-sanguinetti-o-terroryzmie/
 • @Henryk Kreuz 13:52:42
  "Chcesz powiedzieć, że to Putin spowodował napaść USA na Afganistan"

  Niczego nie chcę powiedzieć, bo tego nie wiem. Putin służył w radzieckim KGB. Co on tam robił tego nie wiem, KGB była w przeciwieństwie do amerykańskiej CIA formacją nastawioną pokojowo do całego świata więc nie przypuszczam aby Putin na kogoś napadł.
 • @Talbot 12:03:57
  Terrorysta był i jest ten sam, tylko że wcześniej nie do wszystkich to docierało. Propaganda terrorysty, udającego prawego, sprawiedliwego legła w gruzach i stał się nagi szczególnie po napaści na Afganistan, Serbię, Irak, Libię, Syrię.
 • @Henryk Kreuz 16:31:23
  Większość wojen, które ostatnio się toczyły, to były poligony do testowania nowych broni, to samo dotyczy interwencji w Syrii. Jedni i drudzy szukają pretekstów do możliwości testowania sprzętu.
  Putin powiedział przed syryjską interwencją, że wszystko było uzgodnione z naszymi zachodnimi kolegami.
 • @interesariusz z PL 13:50:29
  Zmień przeglądarkę na nowszą i sprawa będzie rozwiązana. Dopisałem krypto bo ładnie wygląda. Jak wiesz NeoN to nie jest mój prime target a YouTube mało używam. Wolę własny hosting.
 • @interesariusz z PL 14:30:35
  Jestem w Warszawie - masz na to moje słowo. To że czasami się połączę przez Bahamy to nie znaczy że tam wyjechałem ale że mam ochotę rozrabiać na necie.
 • @Talbot 14:38:38
  Talbot to ty już przestałeś wierzyć 3 gwiazdkowym amerykańskim generałom. Cóż warto to było opublikować :) choćby z tego względu!!
 • @Ex admin 17:01:06
  Te wszystkie generały i prezydenci to pionki i kukiełki. Oni są na średnim poziomie, a nad nimi jeszcze kilka pięter piramidy.
 • @Talbot 17:11:42
  a na jej szczycie Talbot
 • @Henryk Kreuz 17:18:03
  Kiedyś na rosyjskich portalach pisali, że Bush, Clinton i królowa angielska celebrują rytuały polegające na zjadaniu dzieci. Okazało się, że Putin też w tym uczestniczył Kiedyś zaprosili jego na spotkanie satanistów i kazali zjeść dziecko - no i zjadł. Następnym razem odezwała się jego "słowiańska" dusza i zaczął kombinować, że to nie po chrześcijańsku i POP będzie zły i...dał drapaka. Gdy siedział już w Rosji, to Bush i Królowa kazała jemu wsiadać w samolot i lecieć do nich na Sabat - nie poleciał, więc nałożyli na niego sankcje.

  Nie będzie żadnej III wojny światowej bo sam widzisz, że to idioci.
 • @Talbot 17:11:42
  Aha ..... piramida powiadasz .... Taka jak na Amerykańskim banknocie. Taka z cyrklem ....... no widzisz zaczynamy dochodzić do wspólnego mianownika. Czyli w Ameryce rządzą ........... ( no proszę napisz to Ty)
 • @Ex admin 17:58:58
  A wiesz dlaczego ona jest przerwana poniżej czubka i co właściwie symbolizuje? To nie ma nic wspólnego z masonerią tylko sferą duchową.
 • @Talbot 18:28:27
  piramida o której mówisz ma 13 warstw ..tyle co ilość stanów które tworzyły początek Stanów Zjednoczonych . Nad tym wszystkim czuwa opatrzność boska ..
  To tak jakby dla ścisłości .

  Dalej to jednak, już jest mowa o symbolice tajnych stowarzyszeń .

  W sferze duchowej ..jedną z wersji jest to....

  „Tłumom musimy powiedzieć: Czcimy jednego Boga, lecz Boga naszego adorujemy bez zabobonu. Wam jednak, suwerennym wielkim instruktorom generalnym, mówimy to, co macie powtarzać braciom 32, 31 i 30 stopnia: Religia wolnomularska, powinna być dla nas wszystkich, którzy jesteśmy wtajemniczonymi najwyższych stopni, utrzymywana w całej czystości swej doktryny lucyferycznej… Tak Lucyfer jest Bogiem: na nieszczęście Adonai (tj. Jehovah, czyli Bóg żydowski) jest także Bogiem. Albowiem według odwiecznego prawa nie istnieje światło bez cienia, ani piękno bez brzydoty, ani biel bez czerni. Absolut może istnieć jedynie pod postacią dwóch bóstw. Czystą i prawdziwą religią filozoficzną jest wiara w Lucyfera”. Albert Pike, Iluminat, mason 33 stopnia instruktaż dla masonów najwyższych stopni „Morals and Dogma”

  No dobra co z tą duchowością jeśli przytaczasz takie to...

  Czy Juncker blefował że zna kosmitów?
 • @fabi 18:57:12
  To nie są słowa Alberta Pika, a Leo Taxila (Gabriel-Antoine Jogand-Pages) i pochodzą ze sfałszowanej instrukcji dla wyższych stopni . Leo Taxil przyznał się do tego fałszerstwa. Warto poznać bliżej tę postać, wiele rzeczy stanie się jasnych.
 • @kimur 19:34:57
  Wielu próbował dotrzeć do prawdy .. niestety im dalej w las tym więcej drzew .
  Większość informacji z których korzystamy , to zwykłe śmieci i przeinaczenia .
  Wygląda to tak , że prawda ma wiele imion , i sprzeczne cele .

  „Nikt nie wejdzie do Nowego Porządku Świata, kto nie złoży przysięgi oddawania czci Lucyferowi. Nikt zatem nie wejdzie do Nowej Ery, jeśli nie przejdzie Lucyferycznej inicjacji.”

  „Lucyfer jest dosłownie aniołem doświadczenia. Lucyfer, nie jest dobry czy zły w swojej prawdziwej istocie. On jest całkowicie neutralny. On jest agentem miłości Bożej, działającym za pośrednictwem ewolucji.” – David Spangler, Dyrektor Inicjatywy Planetarnej Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ)

  A gdzie tu w tym wszystkim kasa i bankierzy ,koncerny ,kosmici , Jezuici , Żydzi ..... i wiele ....

  Tego nie da rady pogodzić ... ktoś zarządza jednak tym ziemskim grajdołem ..w sobie wiadomym celu .
  Nie wierzę by był to człowiek z krwi i kości .
 • @fabi 20:07:27
  Sprawdzaj chociaż czasem co zamieszczasz, ostatnio udało ci się cytować Kissingera z wywiadu dla The Daily Squib :)))). I uśmiechnij się, póki ludzie widzą tylko piramidę, to nic nie widzą:))). Olej te stronki z wycinkami, pies, spacer, spokój... w środku, to jest świat, który możesz "ocalić":)))
 • @kimur 20:18:08
  ,,Olej te stronki z wycinkami,, wcześniej już pisałem ze to radosna twórczość ..jednak komuś zależy by pojawiała się w przestrzeni publicznej.

  Mam do tego dystans .. no i właśnie wróciłem ze spaceru z moim psem .
 • @Talbot 18:28:27
  Chłopie, idź na stronę tworki.com i tam wklejaj sobie kretyńskie komentarze jak to Putin zjadał dzieci...
  Masz duże szanse, że ci uwierzą.
 • @fabi 18:57:12
  Swiatlo,cien.Piekno, brzydota.Zlo, dobro.Tego typu prostacka sofistyka ma wytlumaczyc to ze Zlo ma panowac po wsze czasy.Jest w sprzecznossci z tym o czym mowi Pismo swiete.Kuluminacja tego przekaz u jest Ksiega Objawienia gdzie wprost zapowiada unicestwienie Zla tj.Szatana i skutkow jego dzialan glownie chodzi o smierc.Mozna temu nie wierzyc,wolna wola, ale po co powtarzac ludzkie wypociny.
  A pro pos; do kogo kazal modlic sie Jezus?Do siebie czy tez do tego "zydowskiego Boga"?
 • Czy tylko Bliski Wschód jest...
  destabilizowany przez tą szajkę?
  Bo gdy się patrzy teraz na Europę, która spokojnie patrzyła na te morderstwa cywilów w tym dzieci w tamtym rejonie, to chyba ta Europa teraz dostaje za swoje...
 • @Jan Paweł 13:09:30
  Niestety ale to dopiero początek.
  Kiedy Miller z Kwaśniewskim zadecydowali o polskim udziale w napaści na Irak, moje zdanie było wtedy takie, że jedynym ludzkim, uczciwym wyjściem było takie rozwiązanie. Polacy w celu porozumienia z sponiewieranymi Arabami powinni: aresztować Kwaśniewskiego, Millera i innych decydujących o polskim udziale w zbrodni napaści na Irak, a następnie przekazać ich do Iraku celem osądzenia ich czynu prosząc Arabów o wybaczenie. Jeżeli - jak twierdzili zrobili dobrze Irakijczykom - to byliby przez Irakijczyków ozłoceni, a jeżeli zrobili im źle to ukamienowani.
 • @
  W WIELKIM skrócie, w swoich Skompletowanych Dziennikach, tom . II . s. 711, Theodor Herzl , twórca syjonizmu , mówi , że obszar państwa żydowskiego ciągnie się od "od rzeki Egipskiej aż do Eufratu. Zawiera też części Syrii, Jordanu, i Libanu".
  Aneksja Zachodniego Brzegu i Strefy Gazy były częścią platformy partii Likud i niektórych innych izraelskich partii politycznych
  To samo zadeklarował Rabin Fischmann , członek Agencji Żydowskiej w Palestynie , w swoich zeznaniach złożonych przed Specjalną Komisją Śledczą ONZ w dniu 9 lipca 1947 roku.

  Skutkiem w/w poczynań, do roku 1951, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ ) oszacowała:
  - ilość 711,000 uchodźców palestyńskich poza Izraelem, z czego około jedna czwarta szacowanych 160,000 arabskich Palestyńczyków pozostała w Izraelu jako " uchodźcy wewnętrzni." Dzisiaj, ilość uchodźców palestyńskich oraz ich potomków wynosi ponad 4 miliony ludzi;
  - 60 lat nieszczęścia i czystek etnicznych;
  - 7 wojen;
  - 5 milionów uchodźców palestyńskich;
  - 3 miliony Palestyńczyków okupowanych przez Izrael;
  - 1,5 mln porwanych zakładników palestyńskich;
  - 254 km muru apartheidu Izraela;
  - 562 Upokorzajacych Punktów Kontrolnych;
  - 20,000 Więźniów Politycznych;
  - 400 tys. dzieci trzymanych w izraelskich lochach na "przeszkolenie" ("sensitivity training");
  - 468,831 nowych osadników na ziemiach okupowanych przez Izrael;
  - Zniknięcie ziem Palestyny;
  - Ilość światowych liderów naruszajacych Statut ONZ'u na rzecz Izraela: 69

  Rozochoceni Żydzi rozciagnęli swoją akcję na kraje arabskie, europejskie, norweskie, i Turcję. Nie wspomnę o Stanach Zjednoczonych, które stały się Nowym Izraelem.
  Jak kazano nam śpiewac za czasów żydo-komuny:
  "Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata,
  Przed ciosem niechaj tyran drży!
  Ruszymy z posad bryłę świata,
  Dziś niczym, jutro wszystkim my!
  Bój to jest nasz ostatni,
  Krwawy skończy się trud,
  Gdy związek nas(żydów) bratni
  Ogarnie ludzki ród."

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930